bi resim bi hediye dedik, hayvan sevgisi aşılamaya geldik!

Ya sen ne dersin?

Katılmak için hemen bi resim çiz ve bi hediyeni kap!


katılım sağlayabilmen için;

>> 3-14 yaş aralığında olman ve hayvanları konu eden bir resim çizmen yeterli! (resim çizerken istediğin malzemeyi kullanabilirsin)

>> Resim çizimin bittikten sonra, fotoğraf makinesi ya da kamerası olan bir cep telefonu yardımıyla çizdiğin resmi net görünecek biçimde çek!

>> Son olarak aşağıdaki formu doldur, katılımını tamamla. İşte hepsi bu kadar!

peki, hediye ne?

>> Bunu söyleyemeyiz, çünkü sürprizi kaçsın istemeyiz. Hediyeni 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda adresine göndereceğiz!


Not: Adını, yaşadığın yeri, doğum yılını ve hediyenin gelmesini istediğin adresi yazarak çizdiğin resim ile birlikte buradan mail atarak da katılım sağlayabilirsin. Bu aşamada aşağıdaki formu doldurmana gerek yok.

Ebeveynlere Not: Çocuklarınızın çizdiği resimler, Uzman Psikolog tarafından tek tek incelenecek ve psikanaliz bulgular dileyen ebeveynler ile paylaşılacaktır.

Uyarı: Kontenjan 20 (yirmi) kişi ile sınırlıdır. 20. (yirminci) kişinin başvurusu alındığında, katılımlar otomatik olarak durdurulacaktır. Eğer katılım sağlamada geciktiysen hiç üzülme, çünkü yeni kampanyalarla birlikte tekrardan burada olacağız!

bi resim bi hediye katılım formu